• Literárna exkurzia v Modre

V polovici novembra sa žiaci VII. až IX. ročníka zúčastnili literárnej exkurzie v Modre.

• IX.A - Sopečná a magmatická činnosť

Aj v tomto školskom roku dostali deviataci na jesenné prázdniny zadanie dobrovoľnej domácej úlohy - vytvoriť funkčný model sopky a následne ho v škole odprezentovať.

• Korčuľovanie

V polovici novembra sa žiaci VI.A, VI.B a VIII.A so svojimi triednymi pani učiteľkami vybrali na zimný štadión prevetrať korčule. Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• IV.A - Jesenné tvorenie

• V.B - Technika

Na hodinách techniky žiaci V.B triedy vyrábali ježkov.

• Divadlo K. Spišáka v Nitre

Začiatkom novembra žiaci III. a IV. ročníka navštívili divadelné predstavenie v Nitre.

• Október v MŠ

Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Halloween v ŠKD

Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Október v ŠKD

Október je mesiacom úcty k starším.. nielen aktivitami v tomto duchu sa niesla tvorivá atmosféra počas celého mesiaca v jednotlivých oddeleniach ŠKD.. bol tu predsa ešte aj Deň úsmevu, Deň zdravia a pohybu.. a veľa iného.. Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Biatlon

• VIII.A v žiackej kuchynke

Aj v tomto školskom roku sa počas hodín techniky využíva žiacka kuchynka naplno.

• Šiestacky bufet

Žiaci VI.B triedy spolu so svojou triednou pani učiteľkou zorganizovali tohtoročný prvý školský bufet. Veríme, že nie posledný..

• Dejepisné projekty

Žiaci šiesteho a siedmeho ročníka vyrábali praveké obydlia a zemnice Slovanov.

• Krúžok - Spoločenské hry

• MŠ - Fifo a Vierka

• Testovanie telesnej zdatnosti prvákov

• II.B - Exkurzia v okolí

Žiaci II.B triedy sa zasa vybrali spoznávať okolie školy.

• II.A - Exkurzia Rovenko

Žiaci II.A sa vybrali na exkurziu do Rovenska kde pozorovali vidiecku krajinu.

• IV.A - Tekvicové tvorenie

• Zbierka Dni nezábudiek

Ďakujeme za dobrovoľný príspevok do zbierky Dni nezábudiek 2023. Týka sa starostlivosti o ľudí s duševnými ochoreniami a ich sociálneho začlenenia.