• December v ŠKD

• Vianočné besiedky

• Vianočný dobročinný bazár

Ďakujeme všetkým! Vyzbieraných neuveriteľných 500 eur posielame o.z. Červený nos. Veríme, že vyčaríme úsmev chorým deťom v nemocniciach na Slovensku.

• Body Worlds

V piatok 15. decembra sa vybraní žiaci siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka vybrali na neopakovateľnú výstavu Body Worlds do Bratislavy. Deviataci a ôsmaci si aj takýmto spôsobom preopakovali a prehĺbili vedomosti nadobudnuté v siedmom ročníku na hodinách biológie, siedmaci naopak nakukli do tajov ľudského tela, o ktorom sa ešte len začínajú učiť. Celou výstavou ich prevádzali lektorky - študentky medicíny, ktoré im odpovedali na ich zvedavé otázky.

• VI.B - Tvorivé dielničky

Žiaci VI.B triedy celý december na hodinách THD a VYV pracovali na svojich vianočných ozdobách a dekoráciách.

• II.A - Záhorská knižnica

Žiaci II.A strávili v knižnici príjemné dopoludnie.

• ŠK Dejepisná olympiáda

Pre viac informácií navštívte sekciu "Naše úspechy".

• ŠK Olympiáda v anglickom jazyku

Pre viac informácií navštívte sekciu "Naše úspechy".

• Mikuláš v ŠKD

Mikulášske oslavy v jednotlivých oddeleniach školského klubu detí boli ozaj bohaté na zážitky. Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Mikuláš v MŠ

• Mikulášska besiedka pre deti z MŠ

• Imatrikulácia prvákov

Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok..

Do tohto milého projektu sme sa v tomto školskom roku zapojili znova. Zbierka prebiehala nielen v materskej škole, ale aj v základnej škole.

• November v MŠ

• November v ŠKD

• Exkurzia Pevnost poznání

Žiaci piateho a šiesteho ročníka navštívili mesto Olomouc, konkrétne Pevnost poznání - Místo, kde věda žije. A naozaj to žilo! Žiaci poznávali a objavovali rôzne procesy a princípy vlastnými rukami na neuveriteľnom množstve interaktívnych exponátov.

• OK Stolný tenis - dievčatá

Naše žiačky Kadlíčková Tamara IX.A, Uková Vivien IX.A a Krč-Turbová Eva VII.A obsadili v okresnom kole stolného tenisu krásne II.miesto.

• iBobor

Úspešných riešiteľov informatickej súťaže iBobor okrem fotografií nájdete aj v sekcii Naše úspechy.

• Deň pohybu a zdravia