• V.A - Dopravné ihrisko

• V.B - Záhorská knižnica

• Krúžok - Hrnček var!

• September v MŠ

Prinášame Vám prehľad fotografií všetkých oddelení materskej školy v mesiaci september. Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• September v ŠKD

Prinášame Vám prehľad fotografií všetkých oddelení školského klubu detí v mesiaci september. Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Európsky deň jazykov

Koncom septembra sa na našej škole už tradične konala súťaž pri príležitosti Európskeho dňa jazykov. Prvé miesto obsadilo družstvo žiakov zo VI.B triedy, na druhom mieste skončili žiaci zo VI.A triedy a posledné tretie miesto obsadili žiaci zo VII.A

• III.B - Dopravné ihrisko

• III.A - Dopravné ihrisko

• Biela pastelka

21. septembra dobrovoľníci z IX.A zorganizovali v škole dobrovoľnú zbierku Biela pastelka - zbierku na pomoc nevidiacim a slabozrakým občanom. Ďakujeme!

• Branné cvičenie

Sobotište, čerešňová alej, Marakana či ihriská vo vnútroblokoch.. to všetko boli destinácie, ktoré naši žiaci navštívili počas branného cvičenia v septembri..

• VI.B - Ochutnávka ovocia a zeleniny

Viete ako chutí dula? Žiaci VI.B triedy už áno! O ovocí a zelenine sa neučili len teoreticky na hodinách biológie..

• Otvorenie školského roka 2023/2024

• Koniec školského roka 2022/2023

• Jún v ŠKD

Maľovanie, kreslenie, vystihovanie, lepenie, výlet, prechádzka, pozdravy ku Dňu otcov a veľa iného - to všetko sa udialo v jednotlivých oddeleniach ŠKD v mesiaci jún. Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Rozlúčka s deviatakmi

• Žiacka kuchynka

Prehľad aktivít, ktoré sa udiali v učebni Žiackej kuchynky. Aktívne ju navštevovali nielen žiaci I. a II. stupňa, ale aj rôzne oddelenia ŠKD.

• Učebňa Techniky

Prehľad aktivít žiakov II. stupňa v učebni Techniky.

• IV.B - Zmrzlina

• I.A - Zmrzlina