MAREC
Majstrovstvá okresu dievčat v malom futbale
I. miesto: Nela Veselovská - 4.A, Júlia Búranová - 5.A, Tamara Šedivá, Markéta Kalmanová, Natália Boťánková, Natália Krulová - 6.A, Viktória Kondičová - 6.B
Geografická olympiáda kategória G - okresné kolo
úspešní riešitelia: Teplík Šimon V.B, Pálková Adriana V.B
Hurbanov pamätník - obvodné kolo
II. miesto: Šimon Teplík V.B - prednes poézie
FEBRUÁR
Majstrovstvá okresu florbal dievčatá
I. miesto: Dudášová Kristína IX.A, Uková Vivien IX.A, Kadlíčková Tamara IX.A, Martinkovičová Timea VIII.A, Hercegová Diana VIII.A, Holičová Timea VII.A
Šaliansky Maťko - súťaž v prednese pôvodnej slovenskej povesti - okresné kolo
III. miesto: Michael Morávek II.A
Biologická olympiáda kategória C-TP - okresné kolo
úspešný riešiteľ: Grimm Michal IX.A
Biologická olympiáda kategória E odbornosť botanika - školské kolo
I. miesto: Flajžíková Katarína VI.B
II. miesto: Drinková Sofia VI.B
Biologická olympiáda kategória E odbornosť zoológia - školské kolo
I. miesto: Pavlíková Michaela VIII.A
II. miesto: Galatíková Diana Petra VIII.A
JANUÁR
Geografická olympiáda kategória E - školské kolo
I. miesto: Drinc Nikolas Flavius IX.A
II. miesto: Martinkovičová Timea VIII.A
Geografická olympiáda kategória F - školské kolo
I. miesto: Dojčák Adam VI.A
Geografická olympiáda kategória G - školské kolo
I. miesto: Pálková Adriana V.B
II. miesto: Teplík Šimon V.B
Výtvarná súťaž Čaro zimy
ocenené práce: Kraváriková Kristína MŠ žabky, Petrúfka Matúš IV.A, Pavlíková Michaela VIII.A
Biologická olympiáda kategória C-TP - školské kolo
I. miesto: Grimm Michal IX.A
II. miesto: Pavlíková Michaela VIII.A
úspešní riešitelia: Dolník Dominik IX.A, Barkóci Denis IX.A, Poláčková Ema VIII.A
DECEMBER
Pytagoriáda kategória P3 - školské kolo
I. miesto: Hlavenka Patrik III.A
II. miesto: Deák Sebastian III.A
III. miesto - IV. miesto: Pajpachová Viktória III.B, Kotvanová Karla III.A
V. miesto - VI. miesto: Tobiášová Aneta III.B, Dobrovodská Soňa III.B
VII. miesto - XI. miesto: Kička Vladimír III.B, Krištofová Laura III.B, Kubisová Barbora III.B, Omasta Sebastian III.A, Marečková Ema III.B
XII. miesto: Petráková Natália III.B
XIII. miesto: Magát Lukáš III.A
XIV. miesto - XV. miesto: Hlavička Nicolas III.A, Kubík Oliver III.B
XVI. miesto: Baláž Matyáš III.B
Pytagoriáda kategória P4 - školské kolo
I. miesto: Hulka Daniel IV.A
II. miesto: Svoboda Matej IV.A
III. miesto - IV. miesto: Šimek Roman IV.B, Horňák Filip IV.B
V. miesto: Petráková Viktória IV.A
Pytagoriáda kategória P5 - školské kolo
I. miesto: Teplík Šimon V.B
II. miesto: Horecký Nikolas V.B
Pytagoriáda kategória P6 - školské kolo
I. miesto: Kalmanová Markéta VI.A
II. miesto: Smák Tobiáš VI.A
III. miesto: Ábelová Anna VI.B
Dejepisná olympiáda 6. ročník - školské kolo
I. miesto: Vašek Jakub VI.A
II. miesto: Mareček Leonard VI.B
III. miesto: Dojčák Adam VI.A
Dejepisná olympiáda 7. ročník - školské kolo
I. miesto: Janečka David VII.A
II. miesto: Medlenová Monika VII.A
III. miesto: Vasiľ Vlastimil VII.A
Dejepisná olympiáda 9. ročník - školské kolo
I. miesto: Grimm Michal IX.A
II. miesto: Markovič Dominik IX.A
III. miesto: Drinc Nikolas Flavius IX.A
Olympiáda v anglickom jazyku kategória 1A - školské kolo
I. miesto: Janečka David VII.A
II. miesto: Jakubčaninová Michaela VI.B
III. miesto: Dric David Dominik VI.A
Olympiáda v anglickom jazyku kategória 1B - školské kolo
I. miesto: Qosja Adrian IX.A
II. miesto: Sojáková Ronja IX.A
III. miesto: Karniš Sebastian IX.A
NOVEMBER
Stolný tenis dievčatá - okresné kolo
II. miesto: Kadlíčková Tamara IX.A, Uková Vivien IX.A, Krč-Turbová Eva VII.A
Školské majstrovská okresu v zrýchlenom šachu
II. miesto: Pálková Adriana V.B
III. miesto: Búranová Júlia V.A
Informatická súťaž iBobor - Kadet
úspešný riešiteľ: Martinkovičová Timea VIII.A
Informatická súťaž iBobor - Bobrík
úspešní riešitelia: Gašpárková Tereza V.B, Horecký Nikolas V.B, Mazúr Max IV.B, Slobodová Sofia V.A, Hulka Daniel IV.A, Kučeková Eliška IV.B, Fica Samuel V.B, Hrebenárová Emma V.B, Petráková Viktória IV.A, Búranová Júlia V.A, Pálková Adriana V.B, Šefčík Juraj V.A, Kadlečík Matúš V.A, Žák Adam V.B
Informatická súťaž iBobor - Drobec
úspešní riešitelia: Deák Sebastián III.A, Kotvanová Karla III.A, Morávková Emma III.A, Kička Vladimír III.B, Hlavička Nikolas III.A
OKTÓBER
Olympiáda v slovenskom jazyku - školské kolo
I. miesto: Uková Vivien IX.A
II. miesto: Pavlíková Michaela VIII.A
III. miesto: Nečas Šimon IX.A
Timravina studnička (súťaž v umeleckom prednese slovenskej prózy) - okresné kolo
III. miesto: Pullmanová Laura VII.A