• OK v recitačných súťažiach

Naši žiaci sa zúčastnili okresných škôl v recitačných súťažiach Šaliansky Maťko a Hurbanov pamätník. Oceneným žiakom gratulujeme. Ich úspechy sme zaznamenali v sekcii "Naše úspechy".

• IV.A a IV.B - Požiarna výchova

• VI.B v Záhorskej knižnici

Žiaci VI.B triedy sa vybrali s triednou pani učiteľkou, ktorá ich zároveň učí aj Informatiku do Záhorskej knižnice na informatickú hodinu. Žiaci sa oboznámili s Micro:bit - om a sami si ho vyskúšali aj naprogramovať.

• VIII.A v Záhorskej galérii

• Farebné dni v VI.B triede

• ŠK Geografická olympiáda

Mená úspešných riešiteľov a postupujúcich nájdete v kolónke "Naše úspechy". V okresných kolách žiakom držíme palce!

• ŠK Biologická olympiáda

• V.A Technika v kuchynke

• Valentínska pošta

• VI.A - Valentínsky bufet

• Karneval v MŠ

• Január v MŠ

• Karneval ŠKD

Prinášame Vám fotografie zo spoločného veľkého karnevalu všetkých detí zo všetkých oddelení ŠKD. Po spoločnej party pokračovali jednotlivé oddelenia u seba v oddelení. Pre viac fotografií navštívte facebookovú stránku našej školy.

• Január v ŠKD

• MŠ Žabky

Cvičenie so Simonkou a Zinkou z CVČ.

• MŠ Ocenené práce

Kristínka Ficová z triedy Žabiek bola ocenená vo výtvarnej súťaži Čarovný odkaz Vianoc.

Kristínka Kraváriková z triedy Žabiek bola ocenená vo výtvarnej súťaži Čaro zimy.

• III.B - Záhorská galéria

• Zimná starostlivosť o vtáctvo

Nie všetci žiaci počas vianočných prázdnin len oddychovali. Niektorí sa aktívne starali o vtáctvo. Pred nástupom na prázdniny totižto dostali dobrovoľnú domácu úlohu z biológie - a to postarať sa počas nepriaznivého zimného počasia o vtáky, ktoré nie sú sťahovavé. Niektorí žiaci sa tejto úlohy zhostili naozaj bravúrne ❤ A po návrate do školy sme sa spoločne na krúžku Spoznávame prírodu postarali aj o vtákov na školskom dvore.

• Vianočná nádielka v ŠKD

• December v MŠ